Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ashley se poprvé oběvila na televizní obrazovce v Tv show ,,The Sute life ot the zac and Cody''.Pak pokračovala ve své televizní kariéře.Asi nejvíce se proslavila díky originálnímu filmu High HSMSchoolMusical (Překald:Muzikál ze střední) kde režisér a choraograf je Kenny Ortega.Tento film měl premiéru v lednu 2006 v USA na televizním kanálu Disney Chanel.Ashley v tomto filmu na zpívala Dvě písně s jejím kolegou Lucasem Grabeelem.ty písně se jmenují ,,Bop To The Top'' a ,,What I've Been Looking For''.

Ashleyino aktuálí debutové CD s názvem HEADSTRONG ukuchtil :-D Warner Bross.Její ASnová verze písně ,,Kis The Girl'' je uvedeno ve speciální DVD edici s názvem ,,The Little Mermaid''.

Manažer Bill Perlman který s ní pokračuje i nyní,objevil Ashley které byli 3 roky a žila v Monmouth Country,NJ.Ashley v osmi letech dali roli v národním Brodwayském muzikálu ,,Less Miserabless''.Pak udělali kncerty po světě kde Ashley měla obsazení ,,Anne''.

U Ashley sledovali její hlas a díky jemu si zazpívala v Bílém domě když jí bylo 12 let.Nakupování,s ajejí sestrou Jennifer si nikdy neodpustí protože je také modelka.

Ashley aktuálě bydlí v los Angeles.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ashley tisdale

(lucinka, 11. 9. 2010 16:51)

ashley jsi moje nej herecka v muzikalu ze stredni.

Ash je nej

(Denisa, 2. 2. 2009 16:52)

Jsi moje nej zpěvačka a herečka doufám že tvoje hudba bude stále lepší.Thank you Denisa

ashley tisdale

(monika, 8. 12. 2008 14:37)

ashley ti si hezka modelka zpevacka tanecnice a herecky.ahoj monca

MALINKA

(KARLA, 8. 1. 2008 16:23)

ASHLEY TY JESTES SLICZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)